Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Apples

849 

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Apples od společnosti Bonami.cz , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Apples v současnosti za 849 Kč

Popis produktu

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Váleček je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv.

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Apples od známé značky Bonami.cz , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Apples – cena 849 Kč