Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Gluten Free

849 

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Gluten Free od dodavatele se skvělou pověstí Bonami.cz – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Gluten Free výhodně za super cenu 849 Kč

Popis produktu

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Váleček je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv.

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Gluten Free od kvalitního výrobce Bonami.cz lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Gluten Free na našich stránkách za 849 Kč