Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Made with Love

849 

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Made with Love od přední značky Bonami.cz je k dispizici za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Made with Love za výhodnou cenu 849 Kč

Popis produktu

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Váleček je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv.

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Made with Love od značky s dobrým jménem Bonami.cz je k sehnání u nás za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Made with Love ve výhodné ceně 849 Kč