Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Tea Cups

999 

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Tea Cups od dodavatele s dlouholetou historií Bonami.cz je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Tea Cups k sehnání zrovna v akci za 849 Kč

Popis produktu

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Váleček je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv.

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.

Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Tea Cups od tohoto výrobce Bonami.cz , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Tea Cups , produkt koupíte ted u nás za 849 Kč